Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
25 Березня 2023

 • Показувати на сторінці
 • 10
 • 20
 • 30

22.03.2023

Ucab Аграрна громадськість України презентувала Європарламенту ключові проблеми галузі в умовах війни

“Весняна посівна 2023 року є набагато складнішою, ніж попередні, через низьку фінансову забезпезпеченість аграріїв”, – таким твердженням 22 березня Марія Дідух, директор громадської спілки “Всеукраїнський аграрний форум”, від імені провідних аграрних громадських організацій України, розпочала свій виступ на засіданні Комітету Європарламенту з питань сільського господарства та розвитку сільських територій.

Детальніше

21.03.2023

Ucab Прикордонну смугу на межі з білоруссю та рф розширять до 2 км

Закон України 2952-IX від 24.02.23 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту державного кордону України», який передбачає розширення прикордонної смуги з білоруссю та рф, вже повернуто з підписом Президента та він набуде чинності найближчим часом після опублікування.

Детальніше

20.03.2023

Ucab Експорт «зерновим коридором» збільшився на 65%

За 33-ий тиждень роботи «зернового коридору» з 13 по 19 березня 2023 року через морські порти Одеської області було експортовано 1 081,0 тис. т агропромислової продукції, що на 65% більше відвантажень цим каналом тиждень тому. Водночас, кількість кораблів, що були завантажені за цей тиждень, склала 22 одиниці, що на 6 суден більше показника попереднього тижня.

Детальніше

16.03.2023

Ucab Ukrainian agriculture on the way to the EU

Ukrainian Agribusiness Club together with UCABevent agency organized the webinar “Ukrainian agriculture on the way to the EU” on the 15-th of March during which speakers shared their thoughts about main opportunities and of challenges integration of the Ukrainian agricultural sector into the European.

Детальніше

15.03.2023

Ucab Агроспільнота закликає не виключати ЄСВ з довідки про податкову звітність

УКАБ звертається до Державної податкової служби з проханням не виключати Єдиний соціальний внесок з довідки про податкову звітність, котра є необхідною для процесу бронювання працівників.

Детальніше

15.03.2023

Ucab УКАБ вітає рішення Уряду відновити пільгове кредитування за програмою “5-7-9”

Кабінет Міністрів вніс зміни до державних програм "Доступні кредити 5-7-9%" та "Доступний фінансовий лізинг 5-7-9%" з метою їх оптимізації в умовах воєнного стану.

Детальніше

15.03.2023

Ucab Розпочато роботу над другим етапом благодійної ініціативи BORSCH 2023

Весною 2022 року 105 тисяч домогосподарств з регіонів постраждалих від російської агресії, зокрема з Чернігівщини, Сумщини, Київщини, Харківщини, Дніпропетровщини, отримали насіння овочів і городини «борщового набору» від благодійної ініціативи Алекса Ліссітси «BORSCH».

Детальніше

14.03.2023

Ucab Експорт «зерновим коридором» зменшився на 36%

За 32-ий тиждень роботи «зернового коридору» з 6 по 12 березня 2023 року через морські порти Одеської області було експортовано 654,0 тис. т агропромислової продукції, що на 36% менше відвантажень цим каналом тиждень тому.

Детальніше

14.03.2023

Ucab «АгрокебетиPRO» — освітній проєкт для всіх, хто мріє працювати в агро

Цього четверга, 16 березня, стартує освітній проєкт «АгрокебетиPRO: навчання, менторство, працевлаштування та підприємництво», який реалізується освітнім проєктом «Агрокебети» та асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Детальніше

10.03.2023

Ucab У січні та лютому експорт молочної продукції зріс до 16,4 тис. т

Незважаючи на нестабільну ситуацію на світовому молочному ринку, Україна в 2023 році вже експортувала на 55% більше молочних продуктів, ніж в аналогічний період минулого року. За січень-лютий було експортовано 16,4 тис. т молочної продукції. Водночас, вартісний показник зріс на 33% проти січня-лютого 2022 року і становить 35,8 млн дол. Об’єми поставок зросли у всіх категоріях, окрім 0403: маслянки, коагульованого молока та вершків, йогуртів, кефіру.

Детальніше

09.03.2023

Ucab USDA збільшив прогнозовані показники українського експорту для кукурудзи

8 березня 2023 року Департамент сільського господарства США (USDA) оновив світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2022/23 маркетинговий рік.

Детальніше

07.03.2023

Ucab Експорт «зерновим коридором» збільшився на 94%

За 31-ий тиждень роботи «зернового коридору» з 27 лютого по 5 березня 2023 року через морські порти Одеської області було експортовано 1 021,6 тис. т агропромислової продукції, що на 94% більше відвантажень цим каналом тиждень тому.

Детальніше

06.03.2023

Ucab В лютому 2023 року було експортовано 6,9 млн т продукції АПК

В лютому 2023 року Україні вдалося експортувати 6,9 млн т продукції АПК, що на 14% більше аналогічного показника попереднього місяця.

Детальніше

06.03.2023

Ucab УКАБ закликає митні органи дотримуватися чинних процедур під час оформлення експорту аграрної продукції

4 березня набрав чинності Закон України №2881-ХІ “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо застосування режиму експортного забезпечення на період дії воєнного, надзвичайного стану”.

Детальніше

06.03.2023

Ucab Аграрні збитки та втрати під час війни: методологія оцінювання і поточні результати

2 березня Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” спільно з Київською школою економіки (KSE) провели онлайн круглий стіл “Оцінка збитків та втрат агросектору внаслідок військової агресії росії”, в межах якого було обговорено аналітичні методології і поточні результати оцінки збитків та втрат аграрної сфери України внаслідок російської агресії.

Детальніше

03.03.2023

Ucab УКАБ вітає спрощення проходження процедур при експорті українських зернових та олійних культур транзитом через Польщу

Останнім часом проходження експорту українських зернових на кордоні з Польщею було сповільнено через посилення ветеринарного та фітосанітарного контролю, що призвело до збільшення часу перевірки вантажів та значних черг.

Детальніше

03.03.2023

Ucab В 2022 році імпорт овочів в грошовому вимірі виріс на 41%

Україна майже ніколи не експортувала овочі, а в переважній більшості займалася їх імпортом. І 2022 рік не став виключенням, але зі своїми особливостями.

Детальніше

02.03.2023

Ucab Цукрові буряки: як отримати максимум цукру з гектара?

2 березня триденний інтенсив “PRO. Ефективні технології: соняшник, соя, цукровий буряк” завершився лекцією “Повернення “солодких”: головні технологічні проблеми при вирощуванні цукрових буряків” від головного агронома з вирощування цукрових буряків агропромислового холдингу “Астарта-Київ” Алішера Нурмухаммедова.

Детальніше

02.03.2023

Ucab "Розрахунок імпортного мита на добрива має відбуватись за актуальними світовими цінами", - Мінекономіки

УКАБ долучився до наради Мінекономіки з представниками бізнесу, на якій обговорювались питання забезпечення аграріїв мінеральними добривами.

Детальніше

01.03.2023

Ucab Юрій Піцик: “Соя – найбільш приваблива культура з точки зору затратної частини та фінансових результатів”

1 березня інтенсив “PRO. Ефективні технології: соняшник, соя, цукровий буряк” продовжився лекцією “Основні аспекти вирощування сої в Continental Farmers Group” від головного технолога компанії Юрія Піцика, під час якої спікер розповів про переваги посіву цієї культури для агрохолдингів.

Детальніше

01.03.2023

Ucab Посівна 2023 року під загрозою: агросектор потребує підтримки держави

УКАБ разом з «Всеукраїнським аграрним форумом» – ГС «Аграрний союз України», ГС «Всеукраїнська аграрна рада», Асоціація «Союз птахівників України», ВГО «Українська аграрна конфедерація», звернулися до Міністра фінансів України Сергія Марченка та Прем’єр міністра Дениса Шмигаля з проханням невідкладно вирішити питання пільгового кредитування сільськогосподарських виробників в 2023 році. Без належного фінансування посівна кампанія 2023 року може не відбутися в необхідних масштабах.

Детальніше

01.03.2023

Ucab Ніколай Налбандян: “Для компанії “ТМ-АГРО” війна стала тригером активізації ефективної діяльності”

До асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” долучилась компанія “ТМ-АГРО” – дистриб’ютор мінеральних добрив та експортер агропромислової продукції. В особистому інтерв’ю заступник генерального директора компанії “ТМ-АГРО” Ніколай Налбандян розповів про головні зміни у діяльності від початку повномасштабної війни, а також поділився прогнозами щодо тенденцій на ринку зерна та мінеральних добрив в 2023 році.

Детальніше

28.02.2023

Ucab Вирощування соняшника в складних економічних умовах: поради експерта

28 лютого розпочався інтенсив “PRO. Ефективні технології: соняшник, соя, цукровий буряк”. Першим спікером став заступник директора з виробництва СТОВ "Інтер", кандидат сільськогосподарських наук Владислав Тютюнник, який виступив з лекцією “Оптимізація виробничих процесів та зменшення собівартості вирощування соняшнику”.

Детальніше

28.02.2023

Проєкт SEED 2.0 — освітня можливість для аграріїв

Зареєструйтеся на освітній проєкт SEED та реалізуйте ідею свого агробізнесу! SEED 2.0 — це освітній проєкт Глобального договору ООН в Україні, який реалізується за підтримки компанії PepsiCo та фінансування PepsiCo Foundation. Проєкт допомагає розвитку малих агробізнесів та втіленню найкращих бізнес-ідеї в агросфері.

Детальніше

28.02.2023

Ucab Бізнес закликає сторони Чорноморської зернової ініціативи – ООН та Туреччину – сприяти її стабільній роботі, продовженню і розширенню, та забезпечити вільне торговельне судноплавство в Чорноморському регіоні

Бізнес-спільнота, об’єднана Американською торговельною палатою в Україні, Європейською Бізнес Асоціацією, Українською зерновою асоціацією та Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» закликає сторони Чорноморської зернової ініціативи – ООН та Туреччину сприяти її стабільній роботі, продовженню і розширенню Чорноморської зернової ініціативи (Ініціативи), та забезпечити вільне торговельне судноплавство в Чорноморському регіоні.

Детальніше

28.02.2023

Ucab Затверджено критерії для визначення критично важливих сільгосппідприємств

Набрав чинності Наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21.02.2023 р. № 223, яким затверджено критерії з визначення підприємств, що мають важливе значення для національної економіки в галузі сільського господарства в особливий період.

Детальніше

27.02.2023

Ucab ЄС та Великобританія висловили намір продовжити пільговий режим торгівлі для українського АПК

Європейська комісія запропонувала продовжити призупинення імпортних мит, квот і заходів торгового захисту на український експорт до Європейського Союзу ще на один рік. Про це повідомляється на офіційному сайті ЄК. Тепер цю пропозицію мають розглянути Європейський парламент та Рада ЄС.

Детальніше

27.02.2023

Ucab У лютому ціни на живець ВРХ демонструють тенденцію до зростання

У лютому 2023 року на внутрішньому ринку України спостерігається активне зростання цін на живець ВРХ. За даними лютневого моніторингу УКАБ, з нового року закупівельні ціни на бичків більше 400 кг зросли на 8%, а на корову – на 10% і становлять залежно від регіону 58,00-62,00 грн/кг з ПДВ та 49,00-54,00 грн/кг з ПДВ, відповідно. Тенденція до зростання вартості почала спостерігатися на другому тижні поточного місяця і за прогнозами продовжиться до кінця лютого.

Детальніше

24.02.2023

Ucab Рік війни в цифрах для агросектору

Повномасштабна війна росії на території України болюче вплинула на кожного українця та зачепила всі галузі нашої економіки. Не виключенням став аграрний сектор України, який також постраждав від російської агресії. Наслідки війни відчула кожна сфера сільського господарства нашої країни.

Детальніше

22.02.2023

Майбутнє агросектору обговорили на міжнародному форумі «АгроТрансформації 2023»

Визначна подія відбулася 17 лютого 2023 року у Варшаві, де було започатковано новий майданчик – «АгроТрансформації 2023», організований ГС «Співтовариство виробників і споживачів бобових України» та Польсько-українською господарчою палатою.

Детальніше
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Agroresurs
 • AMAKO
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • Amazone
 • Goodvalley
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • horsch
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Agco
 • Agroregion
 • Eridon
 • Monsanto
 • MHP
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Alfabank
 • Agroscop
 • Zelena Dolyna
 • Agrimatco
 • NCH Advisors
 • Continental farmers Group
 • credit agricole
 • claas
 • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab