Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
29 Травня 2020

 • Показувати на сторінці
 • 10
 • 20
 • 30

28.05.2020

Ucab Під Кабміном пройшла акція протесту аграріїв проти монополізації ринку добрив в Україні

Сьогодні в урядовому кварталі пройшла акція протесту аграріїв проти введення квот на імпорт мінеральних азотних добрив в Україну.

Детальніше

27.05.2020

Ucab Агрокебети підсумували перші успіхи та виклики за рік функціонування проекту

26 травня відбулась онлайн-конференція “Рік з Агрокебетами: перші успіхи та виклики” за участі членів Наглядової Ради, менторів, представників освіти і студентів.

Детальніше

27.05.2020

Ucab Бізнес-асоціації звернулись до влади щодо змін у сфері обігу насіння

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), Насіннєва Асоціація України, Американська торгівельна палата в Україні звернулись до Голови комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики Сольського М.Т. та Міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України Петрашка І.Р. щодо врегулювання питання переміщення насіння територією України і отримання карантинних сертифікатів.

Детальніше

27.05.2020

Ucab Аграрії вийдуть на акцію протесту проти монополізації ринку добрив в Україні

Завтра, 28 травня, в урядовому кварталі відбудеться акція протесту аграріїв проти введення квот на імпорт мінеральних азотних добрив в Україну.

Детальніше

25.05.2020

Ucab Український бізнес очікує відкриття ринку насіння ЄС

Український насіннєвий бізнес очікує якнайшвидшого прийняття рішення Європейського Парламенту щодо визнання еквівалентною систему сертифікації насіння в Україні вимогам ЄС, що відкриває можливості повноцінного експорту українського насіння.

Детальніше

23.05.2020

Ucab USAID та УКАБ співпрацюватимуть над проєктом "Агрокебети"

14 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації програми «Агрокебети» на базі Таврійського державний агротехнологічний університет (ТДАТУ).

Детальніше

22.05.2020

Ucab Аграрні асоціації закликають Уряд не допустити монополізації вітчизняного ринку мінеральних добрив

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» (ВАФ) від імені членів – провідних аграрних асоціацій: Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», ГС «Аграрний союз України», ГС «Всеукраїнська аграрна рада», Всеукраїнської асоціації громад, Асоціації «Союз птахівників України», ВГО «Українська аграрна конфедерація» звернулась до Президента і Уряду з проханням не допустити остаточної монополізації вітчизняного ринку мінеральних добрив.

Детальніше

22.05.2020

Ucab УКАБ вітає скасування «соєвих правок»

Вчора Президент України підписав законопроект №1210 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві", який скасувує "соєві правки".

Детальніше

21.05.2020

Ucab УКАБ звернувся до Президента щодо недопущення введення квот на імпорт добрив

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) звернулась до Президента України щодо недопущення введення квот і обмежень на імпорт добрив та створення монополізації вітчизняного ринку мінеральних добрив.

Детальніше

20.05.2020

Ucab Відбулось обговорення запровадження проєкту «Агрокебети» на базі ТДАТУ

14 травня відбувся круглий стіл, присвячений реалізації програми «Агрокебети» на базі Таврійського державний агротехнологічний університет (ТДАТУ).

Детальніше

18.05.2020

Ucab Мінекономіки пропонує відновити механізм агрострахування

Тарас Висоцький, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства під час вебінару УКАБ «Уряд на зв’язку» заявив, що у 2021 році потрібно виділити мінімум з бюджету мінімум 2 млрд грн на підтримку аграрного страхування.

Детальніше

15.05.2020

Ucab Уряд розглядає можливість допомогти аграріям фінансово за втрачені посіви

Уряд розглядає можливість виділення аграріям безповоротної разової фінансової допомоги за втрачені посіви.

Детальніше

14.05.2020

Ucab УКАБ звернувся до Президента України щодо термінового розблокування роботи сільгосппідприємств

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась до Президента України щодо необхідності терміново розблокувати роботу сільгосппідприємств у зв'язку з арештом їх рахунків та блокування роботи з боку СБУ.

Детальніше

14.05.2020

BASF спрямовує кошти на боротьбу з COVID-19

Агродепартамент німецького концерну BASF виділив 600 тис. грн на потреби комунальної міської дитячої лікарні в Тернополі. Уряд визнав медзаклад госпітальною базою, де надається допомога хворим на COVID-19.

Детальніше

13.05.2020

Ucab УКАБ і ЛНАУ співпрацюватимуть в рамках проекту «Агрокебети»

12 травня Луганський національний аграрний університет (ЛНАУ) підписав меморандум про співробітництво із асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» щодо запровадження новітньої магістерської програми «Агрокебети».

Детальніше

13.05.2020

Ucab Україні пророкують черговий рекордний врожай зерна

Світові експерти одностайні в прогнозах щодо зростання обсягу виробництва зернових наступного сезону. Відповідний проноз, слідом за Міжнародною Радою по зерну IGC), дало і Міністерство сільського господарства США (USDA). Отже конкуренція посилюватиметься.

Детальніше

07.05.2020

Ucab Мінекономіки опублікувало до обговорення зміни до Порядку застосування основних одиниць SI

28 квітня ц.р. Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України опублікувало до громадського обговорення Проект наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України "Про внесення зміни до пункту 1 Правил застосування одиниць вимірювання і написання назв та позначень одиниць вимірювання і символів величин".

Детальніше

06.05.2020

Ucab UBTA переводить діяльність в онлайн-формат

UKRAINIAN BUSINESS & TRADE ASSOCIATION переводить свою діяльність у онлайн формат

Детальніше

05.05.2020

Ucab IGC зменшила прогнози майбутнього врожаю зернових культур в Україні

Через несприятливі погодні в умови в Европі та Чорноморському регіоні, Міжнародна рада по зерну (далі - IGC) 30 квітня 2020 зменшила свій березневий прогноз світового виробництва зернових культур у 2020/21 маркетинговому році (далі - МР) на 4,7 млн т до 2218,4 млн т, який все ще залишається рекордним.

Детальніше

01.05.2020

Ucab УКАБ Агротехнології чекають на гостей 29 липня

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent 29 липня проведуть першу подію в рамках проекту «УКАБ Агротехнології». Захід відбудеться на виробничих потужностях HarvEast (с. Ревне, Бориспільський р-н, Київська обл.).

Детальніше

30.04.2020

Ucab Магістерська програма з агрономії: курс на вдосконалення

ЄБРР та УКАБ розпочинають співпрацю над удосконаленням освітньої програми для розвитку сільського господарства України.

Детальніше

27.04.2020

Ucab Аграрні асоціації закликають владу залишити Тараса Висоцького в Уряді

Громадська спілка «Всеукраїнський аграрний форум» (ВАФ) від імені своїх членів та представників інших громадських об’єднань АПК звернулася до Президента України та прем’єр-міністра з приводу можливих кадрових змін в складі Уряду та зміни заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, відповідального за аграрний напрямок.

Детальніше

24.04.2020

Ucab Юлія Курило. Судова практика під час вирішення митних спорів

Юлія Курило, експерт з міжнародного корпоративного права, партнер АО «CTRL», під час UCABonline розповіла про актуальну судову практику під час вирішення митних спорів.

Детальніше

23.04.2020

Насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Україні здійснив перший експорт напряму іноземному сільгоспвиробнику

Виробничий насіннєвий комплекс міжнародної сільськогосподарської компанії Corteva Agriscience, розташований в с.Стасі Полтавської області, здійснив перший експорт посівного матеріалу преміальної генетики бренду Pioneer® напряму іноземному сільгоспвиробнику. Партія гібриду кукурудзи ПР37Н01 була відвантажена Agrodairy, одній з найбільших сільськогосподарський компаній Азербайджану.

Детальніше

23.04.2020

Ucab УКАБ підписав угоду про співпрацю з ТПП Італії в Україні

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” підписала меморандум про співпрацю з Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні.

Детальніше

21.04.2020

Стартує набір ОТГ для участі в Державному Аграрному Реєстрі

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, спільно з Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування “Всеукраїнською асоціацією громад” у координації з уповноваженим Президента із земельних питань та за підтримки проекту Світового Банку й ЄС “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні” розпочинають другу фазу пілотного впровадження Державного аграрного реєстру (далі - ДАР).

Детальніше

20.04.2020

Ucab Олег Устенко: «В умовах післякарантинної реальності ми побачимо зміни в економічній філософії України»

Радник Президента України з питань економіки Олег Устенко взяв участь у вебінарі UCAB Online, під час якого розповів про основні виклики перед країною, напрями економічного відновлення після кризи та відповів на питання представників агрокомпаній. Публікуємо основні тези його доповіді.

Детальніше

17.04.2020

Ucab Торгівля продукцією АПК в І кварталі 2020 року зазнала мінімального впливу кризи

Експорт агропродовольчої продукції з України в першому кварталі 2020 року склав 5,7 млрд $, що на 6% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше

16.04.2020

Ucab УКАБ закликає пришвидшити вирішення питання по «боргах» за компенсацію техніки

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» закликає Уряд і Мінекономіки пришвидшити вирішення питання щодо виплати коштів в рамках часткової компенсації вартості с/г техніки заявниками за минулий рік.

Детальніше

16.04.2020

Ucab УКАБ звернувся до влади з проханням полегшити процедуру видачі карантинних сертифікатів для насіння

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась до Мінекономіки щодо необхідності для полегшення адміністрування при переміщенні насіння по території України і заміни карантинних сертифікатів на інший механізм контролю за переміщенням насіння.

Детальніше
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Agroresurs
 • AMAKO
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • GrainAlliance
 • Amazone
 • Goodvalley
 • IMMER Group
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • Агроріск
 • Райффайзен Банк Аваль
 • horsch
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Svarog
 • Agco
 • Agroregion
 • ugt
 • Eridon
 • Monsanto
 • MHP
 • Maschionet
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Alfabank
 • Agroscop
 • Agrimatco
 • Avgust
 • NCH Advisors
 • Crop Life International
 • Continental farmers Group
 • AgroGeneration
 • credit agricole
 • claas
 • john deer