Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
21 Лютого 2018

Експертна рада УКАБ

 

Ольга Трофімцева, Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції

 olga.trofimtseva@minagro.gov.ua

 
Тарас Гагалюк, Старший науковий співробітник, ІАМО
Gagalyuk{@}iamo.de

 Trofimtseva

 

Gagalyuk-Taras

Спеціаліст у галузі аграрної політики (ступінь PhD у даній області Університету ім.Гумбольдта), міжнародної аграрної торгівлі та торговельної політики у аграрній сфері. Має досвід роботи у якості наукового співробітника та в сфері агробізнесу і консалтингу. З січня 2016 року керувала проектом Федерального Міністерства Продовольства та Сільського господарства ФРН «Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках Повної та Всеохоплюючої Угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між ЄС та Україною». З вересня 2011 року – експерт з питань національного та міжнародного нормування та стандартизації Німецької Спілки Молочної Промисловості (German Dairy Association), яка одночасно є національним комітетом Міжнародної Молочної Федерації (International Dairy Federation). 
 
Тарас Гагалюк є старшим науковим співробітником Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО), м. Галле, ФРН. Його діяльність полягає в аналізі аграрної політики та розвитку продовольчих ланцюгів у Східній Європі та Центральній Азії. Пан Гагалюк отримав вчений ступінь доктора наук з аграрної економіки в Університеті Мартіна Лютера, м. Галле. З 2010 р. по 2014 р. він очолював агенцію AgriSurvey Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу». У 2013 р. він був довгостроковим експертом Німецько-українського аграрно-політичного діалогу. У 2014-2015 рр. Тарас Гагалюк був керівником робочої групи з забезпечення доступу до ринків сільськогосподарської продукції в рамках проекту Світового банку «Сприяння розвитку сільського господарства», м. Вашингтон, США.
     

Олександр Жемойда, координатор групи розвитку ринків RST при МінАПП


 
Наталія Зінич, Аналітик, Європейський офіс компанії «John Deere» (Німеччина)
ZinychNataliya{@}JohnDeere.com
zhemoyda   Nataliya_Zinych
Фахівець у галузі аграрної політики, аналізу формування попиту та пропозиції на глобальному та національному сегментах ринків агропродовольчої продукції. Доктор економічних наук. Протягом 2007-2009 років проходив стажування в Польщі (Szkola Glowna Gospodarstwa Wiejskiego), США (Pennsylvania State University), Німеччині (Leibniz Institute of Agricultural Development in Transition Economies (IAMO)).   Аналітик (Analyst Market Intelligence) у Європейському офісі компанії «John Deere» (Німеччина). Фахівець у галузі ринкових і маркетингових досліджень та бізнес-консалтингу, зокрема аналізу і прогнозування розвитку аграрного сектору економіки та ринків сільськогосподарської техніки країн Європейського Союзу, СНД, Близького Сходу та Північної Африки. Має досвід координації та управління міжнародними проектами у сфері (агро) бізнесу та бізнес-освіти. Отримала диплом магістра MBA in Agriculture Університету прикладних наук Вайнштефан-Трісдорф (ФРН) та наукову ступінь кандидата наук PhD (Dr.rer.agr.) Університету ім. Гумбольдта (м. Берлін, ФРН). Має досвід викладання і наукових досліджень в аграрних ВУЗах та дослідних установах України й Європейського Союзу.
     
Олег Нів’євський, керівник центру досліджень сільського господарства, продовольства та відновлювальних джерел енергії. Інститут економічних досліджень і політичних консультацій
nivievskyi{@}ier.kiev.ua
 
Карен Фішер, радник президента УКАБ з міжнародних зв'язків
fisher{@}ucab.ua

 Nivjevskiy Oleg

 

Karen Fisher

Сфера дослідницьких інтересів: аналіз сільськогосподарської та продовольчої політики, аналіз продуктивності та ефективності, аналіз агробізнесу в Україні, просторова економіка і економетрика.

Олег Нів'євський має більше 7 років міжнародного досвіду в сфері емпіричного аналізу сільськогосподарського та продовольчого ринків, а також, аналізу економічної політики. Він має великий досвід надання консультацій у вітчизняних та міжнародних проектах для українських і міжнародних державних і приватних клієнтів. Др. Нів'євський отримав докторський ступінь в університеті Георга Августа в Геттінгені, ступінь магістра в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» / Київська школа економіки.
 

Невиконавчий директор Індустріальної молочної компанії. Радник з сільського господарства та економіст, має кваліфікацію МBА в галузі загального управління Берлінського університету професійних досліджень, магістр в галузі північно- та латиноамериканських досліджень і політичної науки Берлінського Вільного університету. Раніше протягом шести років пані Фішер була заступником генерального директора та координатором з міжнародних питань Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ). 

     
Анастасія Шталтовна, Науковий співпробітник Бонського університету, Німеччина, (Centre for Development Research, Bonn) та Монреальського університуте, Канада, (Centre for International Studies, Montreal)
ashtaltovna{@}yahoo.com
 
Олександр ПерехожукСтарший науковий співробітник, відділ аграрних ринків, Лейбніц Інститут аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО)
perekhozhuk{@}iamo.de

 Anastasiya-Shtaltovna

 

Oleksandr_Perekhozhuk

Фахівець у галузі розвитку сільських територій, аграрних реформ, розвитку служби екстеншн, інновацій та сервісних послуг в сільському господарстві у країнах з перехідною економікою, а саме в Україні, Грузії, Узбекистані, Таджикистані, Казахстані, та деяких країнах Африки. Має багаторічний досвід роботи у сфері міжнародного співробітництва, управлінні та імплементації міжнародних наукових та недержавних проектів. Кандидат наук (PhD in agriculture, University of Bonn), отримала диплом магістра НУБіП України за спеціальністю «Адміністративний менеджмент» та міжнародний диплом у галузі «Розвитку сільських територій» (спільний диплом з відзнакою від Humboldt University of Berlin (Germany), Wageningen University (Netherlands), Pisa University (Italy), Gent University (Belgium), Maribor University of Slovenia and Nitra University of Slovakia (Erasmus Mundus Scholarship). Науковий співробітник Боннського університету, Німеччина, (Centre for Development Research, Bonn) та Монреальського університету, Канада, (Centre for International Studies, Montreal). 

 
Д-р Олександр Перехожук у 1996 році закінчив з відзнакою економічний факультет Національного аграрного університету України в Києві, у 2000 році отримав ступінь магістра сільськогосподарських наук в Університеті Мартіна Лютера Галле-Віттенберг (м. Галле, Німеччина). У 2007 році отримав докторський ступінь в Університеті Мартіна Лютера Галле-Віттенберг. З 2007 року він працює старшим науковим співробітником у відділі аграрних ринків в Лейбніц Інституті аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО), м. Галле, Німеччина. Сфера його наукових інтересів включає дослідження економіки галузевих ринків, поведінки фірм при різних ринкових структурах, ціноутворення на аграрних та продовольчих ринках, антимонопольного регулювання, міжнародної торгівлі, прикладного мікроекономічного аналізу та прикладної економетрики із застосуванням статистичних пакетів R, SAS, SHAZAM Econometrics, SPSS, Stata.
     
Зоя Коміренко, Міністерство сільського та лісового господарства провінції Альберта (Канада)
zkomirenko{@}googlemail.com
 
Ірина КуликДокторант, відділ Аграрної політики Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО)
Kulyk{@}iamo.de

 Komirenko-Zoya

 

Kulyk_Irina

Економіст в галузі сільського господарства (собівартість виробництва, продуктивність, управління бізнес-ризиками) . В даний час вона працює економістом тваринництва в Міністерстві сільського та лісового господарства провінції Альберта (Канада).

Має ступінь бакалавра і магістра сільськогосподарських фінансів (Національний університет біоресурсів і природокористування України), магістра економіки садівництва (Лейпцігського університету Ганновера в Німеччині), і ступінь доктора філософії сільськогосподарської економіки (Університет Альберти в Канаді). Її напрями наукових досліджень включали економіку геномних інструментів для поліпшення сільськогосподарських культур, міжнародну торгівлю, економіку країн що розвиваються, аналіз ринку та дослідження споживачів. Вона викладала економічні дисципліни в університетах України та Канади. Вона служить членом ради Асоціації Економіки Сільського Господарства Альберти (ААЕА)
.
 
Ірина Кулик працює у відділі Аграрної політики Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО) з жовтня 2012 року.  Її наукова діяльність полягає в аналізі бар’єрів для експорту зернових з Росії, України та Казахстану, та є частиною проекту «Світова продовольча безпека та зернові ринки Росії, України та Казахстану» (GERUKA). До початку роботи в ІАМО Ірина Кулик працювала в агенції AgriSurvey Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», де займалася дослідженням аграрних ринків. Пані Кулик отримала диплом магістра з менеджменту в Університеті Вагенінген (Нідерланди) та диплом магістра НУБіП України за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності». Є членом Європейської асоціації аграрних економістів (EAAE).
     
Юлія Протопоп, Асистент/аспірант
Університет Небраска-Лінкольн, США

iprotopop{@}gmail.com

 
Аліна Жарко, експерт ринків тваринництва

 Iuliia-Protopop

 

Zharko

Спецiалiст в галузi аграрних фiнансiв та аналiзу державноi полiтики. Має практичний досвiд роботи з експорту аграрної  продукцiї, а саме великої рогатої худоби м'ясного напрямку використання (Абердин-ангуської породи). Член Асоцiацii Агробiзнесу та Американської Асоцiацiї Аграрних Економiстiв.  В даний час здобуває  ступінь кандидата наук з Аграрної Економiки.

 
Відповідальна за аналіз ринків тваринницької продукції (м’яса та молока). Фахівець у галузі маркетингових і ринкових досліджень, євроінтеграції та аналізу цінової кон'юнктури українських та міжнародних ринків тваринницької продукції. Отримала диплом магістра Університету прикладних наук Ваєнштефан (Тріздорф, Німеччина).
     
Роман Пучко,  Менеджер Difco International BV в Україні

roma.puchko{@}gmail.com

 

Олександр Вержиховський, радник президента УКАБ з питань якості та безпечності продукції АПК

 verzh{@}ucab.ua

 puchko

 

Verzhovskyi Oleksandr

Експерт в галузі точного землеробства та молочного бізнесу. Має досвід у міжнародній аграрній торгівлі, маркетингу, впровадженні новітніх технологій. Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності НУБіП України та магістр з управління в галузі агробізнесу та продовольства Університету Вахенінхен (Нідерланди). Член ініціативи «Професійний Уряд».

 

Заступник генерального директора з питань управління якістю Індустріальної молочної компанії. Відповідальний за впровадження проекту із реструктуризації бізнес-процесів в ІМК, підвищення ефективності діяльності компанії, оптимізації кадрового складу та використання ресурсів, вдосконалення існуючої системи мотивації із переходом на засновану на досягненні ключових показників ефективності (KPI).

     

Ігор Остапчук, Науковий співробітник 

ostapchuk{@}iamo.de


 

 
Долучився до команди УКАБ у травні 2013 року у якості експерта аграрних ринків. З червня 2015 по червень 2016 року очолював експертну групу УКАБ. Долучився до команди Лейбніц-Інституту аграрного розвитку в країнах з перехідною економікою (ІАМО, м. Галле, ФРН) у січні 2016 року. Фахівець у галузі ринкового аналізу, досліджень українського та міжнародного аграрних ринків. Є членом Міжнародної асоціації аграрних економістів (IAAE) та Європейської асоціації аграрних економістів (EAAE). Отримав дипломи бакалавра НУБіП України за спеціальностями «Менеджмент зовнішньо-економічної діяльності» та «Правознавство», магістра - «Адміністративний менеджмент», проходив підвищення кваліфікації в IAMO. Має досвід проектної роботи в ЄС.  

   
     

   

   

 

Керівник проекту „Консультування України в питаннях аграрної торгівлі – в рамках повної та всеохоплюючої угоди про вільну торгівлю (ПВУВТ) між Україною та ЄС”
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • GrainAlliance
 • HTI
 • CHS
 • Quivogne
 • Global Chemical Group
 • Amazone
 • Даноша
 • IMMER Group
 • kws
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • Агроріск
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Райффайзен Банк Аваль
 • horsch
 • Phosagro
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Svarog
 • Agco
 • Lembke
 • Agroregion
 • ugt
 • Agroswit
 • Mriya
 • Eridon
 • Monsanto
 • MHP
 • Maschionet
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Alfabank
 • Agroscop
 • Agroros
 • Agrimatco
 • Avgust
 • NCH Advisors
 • Crop Life International
 • Continental farmers Group
 • AgroGeneration
 • credit agricole
 • danone
 • claas
 • john deer