Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
28 Лютого 2024

 • Показувати на сторінці
 • 10
 • 20
 • 30

27.02.2024

Ucab Українські фермери звернулися до членів Європарламенту: "Ваш голос буде вирішальним для економічного майбутнього України"

“Ваш голос може стати фатальним для економічного майбутнього України цього вирішального року”, - таке звернення українські асоціації фермерів та сільгоспвиробників, зокрема УКАБ, направили вчора членам комітету із міжнародної торгівлі Європарламенту. Це повідомлення прозвучало напередодні голосування комітету, котре відбудеться 7 березня, щодо пропозиції Комісії продовжити автономні торгові преференції для України ще на рік, але із переліком захисних заходів.

Детальніше

26.02.2024

Новий проєкт "SecureFood", що фінансується ЄС, спрямований на трансформацію європейських продовольчих систем для забезпечення стійкості та сталості

Амбітні цілі SecureFood охоплюють розвиток наукових знань, захист продовольчих ресурсів, трансформацію продовольчих систем та застосування інноваційних інструментів, які можуть змінити європейський продовольчий ландшафт для безпечного, стійкого та сталого майбутнього.

Детальніше

23.02.2024

Ucab Члени УКАБ встановлюють на польському кордоні інсталяцію знищеної війною агротехніки

23 лютого члени УКАБ встановлюють інсталяцію знищеної окупантами агротехніки на польському кордоні біля пункту пропуску “Краківець-Корчова”.

Детальніше

22.02.2024

Ucab Позиція бізнес-спільнот щодо реформування БЕБ

УКАБ підтримує позицію бізнес-спільнот - Спілки українських підприємців, Федерації роботодавців України, Торгово-промислової палати України, Асоціації підприємців-ветеранів АТО, Української аграрної конфедерації, Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП), Обʼєднання організацій роботодавців України, щодо реформування БЕБ.

Детальніше

22.02.2024

Ucab УКАБ вітає прийняття законопроєкту про електронні аграрні ноти

22 лютого Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроєкт №9266 «Про електронні аграрні розписки», котрий дозволить спростити доступ до фінансових та товарних ресурсів для сільськогосподарських товаровиробників.

Детальніше

22.02.2024

За блокаду кордону заплатимо всі. Експерт б'є на сполох

Польські фермери посилили свій протест. Вони повністю заблокували рух на кордоні з Україною. З обох сторін мають прояв величезні емоції, часто підігріті фейковими новинами в соціальних мережах. Однак слід пам'ятати одне: “Україна не винна в цій ситуації”, - каже Яцек Пєхота, президент Польсько-української господарчої палати (PUIG) в інтерв'ю виданню Wirtualna Polska, і попереджає про драматичні наслідки таких дій.

Детальніше

21.02.2024

Ucab Спільна заява Спілки українських підприємців та УКАБ щодо необхідності вирішення логістичних проблем на кордоні

Вчергове, були незаконно перекриті шість пунктів перетину кордону між Польщею та Україною (Ягодин, Устилуг, Угринів, Рава-руська, Шегині та Краківець). Майже повністю зупинено проїзд транспорту, включно із залізничним сполученням, що суттєво впливає на здорожчання вартості логістики та експорту/імпорту товарів. Знову дійшло до акту вандалізму – із залізничного вагону на колію висипано зерно, знищено продукт праці українських аграріїв.

Детальніше

20.02.2024

Ucab УКАБ закликає ВРУ підтримати альтернативний законопроєкт №10439-2 щодо перезавантаження БЕБ

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» виступає за підтримку законопроєкту №10439-2 від 12.02.2024 р. «Про внесення змін до Закону України «Про Бюро економічної безпеки України» щодо удосконалення роботи Бюро», який, на противагу проекту закону №10439, враховує пропозиції бізнес-асоціацій щодо зміни функціонування Бюро економічної безпеки.

Детальніше

19.02.2024

Ucab Українська агроспільнота закликає ЄС зберегти вільну торгівлю задля майбутнього України

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» радо вітала історичне рішення Європейської ради від 1 лютого, коли 27 країн-членів ЄС підтримали програму Ukraine Facility. Цей інструмент фінансової підтримки з боку ЄС надає Україні впевненість у фінансовій стабільності та здатності продовжувати боротьбу проти російської агресії за свою незалежність та загальноєвропейські цінності.

Детальніше

16.02.2024

Ucab Алекс Ліссітса: "Повномасштабна війна для агросектору стала каталізатором переосмислення бізнес-процесів"

“Повномасштабна війна для агросектору стала каталізатором переосмислення бізнес-процесів”, – зазначив генеральний директор ІМК та президент УКАБ Алекс Ліссітса під час панельної дискусії на Forbes AgriFood.

Детальніше

14.02.2024

Ucab Андрій Павлушин: “Агросектору й українській економіці задля успішного майбутнього необхідно крок за кроком виходити на фінансові показники 2021 року”

Нещодавно частиною асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” стала компанія OTP Leasing – універсальна лізингова компанія, яка входить до складу європейської фінансової групи OTP Group. В особистому інтерв’ю CEO OTP Leasing Андрій Павлушин розповів про фінансові інструменти та програми, що доступні для аграріїв, а також поділився думками щодо перспектив зростання ринку в 2024 році.

Детальніше

12.02.2024

Ucab УКАБ засуджує радикальні дії протестувальників на польському кордоні та вимагає притягнути правопорушників до відповідальності

Асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” поділяє обурення української агроспільноти щодо цинічного знищення українського зерна протестувальниками на польському кордоні та закликає негайно зупинити такі радикальні дії.

Детальніше

09.02.2024

Ucab USDA збільшив прогнози експорту української пшениці та кукурудзи

8 лютого 2024 року Департамент сільського господарства США (USDA) оновив світовий прогноз балансу основних сільськогосподарських культур на 2023/24 маркетинговий рік.

Детальніше

07.02.2024

Ucab ВРУ прийняла за основу законопроєкт №9456, що має вирішити проблему з експортом біометану

Сьогодні, 7 лютого, Верховна Рада України прийняла за основу законопроєкт №9456, який покликаний вирішити проблему з експортом біометану.

Детальніше

05.02.2024

Ucab Агроспільнота закликає Уряд сприяти збереженню діючих торговельних преференцій ЄС для українських агропродовольчих товарів

УКАБ разом з провідними аграрними асоціаціями країни звернулись зі спільним листом до Прем’єр-міністра України з проханням вплинути на вирішення ситуації щодо можливого погіршення умов торгівлі з ЄС агропродовольчими товарами.

Детальніше

01.02.2024

Ucab В січні експортовано 7,7 млн т української агропродукції

В січні 2024 року Україні вдалося експортувати 7,7 млн т продукції АПК, що лише на 0,3% нижче аналогічного показника попереднього місяця. Обов’язково потрібно врахувати, що не вся продукція встигла фізично перетнути кордон і певна кількість транспорту ще стоїть в чергах на виїзд.

Детальніше

01.02.2024

Ucab Поставки добрив через митницю починають налагоджуватись

Згідно з останніми повідомленнями операторів ринку добрив, імпорт добрив через кордон починає поступово відновлюватись і митниця повертається до стандартної системи перевірок. Починаючи з цього тижня, контроль походження товарів здійснюється шляхом перевірки відповідних документів, як це передбачено міжнародними договорами та чинним законодавством України.

Детальніше

26.01.2024

Ucab Іван Дергалюк: “Головним трендом на ринку с/г техніки в 2024 року буде постачання запасних частин та сервісне обслуговування”

Минулого місяця до асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” доєдналась компанія “Агротехсоюз” – офіційний дилер передових світових виробників сільськогосподарської техніки, котрий має широку мережу повноцінних філій з майданчиками для техніки, складами запасних частин, кваліфікованими сервісними інженерами та спеціалістами з продажів. В особистому інтерв’ю директор “Агротехсоюз” Іван Дергалюк розповів про перспективи розвитку ринку техніки в 2024 році та актуальні новинки цього сезону.

Детальніше

25.01.2024

Ucab Експорт українського біометану: як перспективна галузь ризикує стати збитковою без законодавчих змін

25 січня асоціація “Український клуб аграрного бізнесу” провела круглий стіл “Проблеми розвитку виробництва та експорту біометану в Україні”, під час якого було обговорено можливі рішення поточних проблем розвитку виробництва й експорту біометану. Наразі ця тема є нагальною для України, оскільки незважаючи на потенціал розвитку біометанової галузі, в Україні досі відсутні законодавчі механізми та не створено сприятливих умов для виробництва та експорту біометану.

Детальніше

24.01.2024

Ucab Олександр Вівдич: “Позитивна тенденція кредитування с/г підприємств може стати одним із варіантів вирішення проблеми оновлення парку агротехніки”

Нещодавно частиною асоціації “Український клуб аграрного бізнесу” стала компанія FarmyLand – компанія з 10-річною історією, котра динамічно розвивається на аграрному ринку, постійно розширюючи спектр своїх послуг та лінійку запасних частин. В особистому інтерв’ю генеральний директор Олександр Вівдич розповів про фінансову спроможність аграріїв купувати техніку та поділився планами компанії на 2024 рік.

Детальніше
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Agroresurs
 • AMAKO
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • Amazone
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • horsch
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Agco
 • Agroregion
 • Eridon
 • MHP
 • Maschionet
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Agroscop
 • Agrimatco
 • NCH Advisors
 • Continental farmers Group
 • credit agricole
 • claas
 • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab