Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
26 Травня 2022

Новини АПК

 • Показувати на сторінці
 • 10
 • 20
 • 30

25.05.2022

Ucab УКАБ запустив платформу для фіксації збитків, завданих агросектору окупантами

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) за підтримки партнерів створила електронну платформу для збору інформації про завдані збитки аграрному сектору України від війни з росією – https://bit.ly/3PDsJsu.

Детальніше

23.05.2022

Ucab Онлайн-семінар «Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?»: підсумки

13 травня асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent та юридичною компанією «Арцінгер» провели онлайн-семінар «Фіксація та компенсація збитків, завданих бізнесу військовою агресією росії в сьогоденних реаліях, – mission (im)-possible?».

Детальніше

19.05.2022

Ucab Дефіцит херсонського перцю буде перекрито за рахунок нарощування виробництва в інших регіонах та імпорту

Вже не одноразово наголошувалася важливість Херсонської області, яка зараз знаходиться в тимчасовій окупації, в виробництві овочів в Україні. Ще один овоч, який є характерним для українського столу і частка значна частка виробництва якого знаходиться саме в Херсонській області – це солодкий перець.

Детальніше

19.05.2022

Ucab Проблеми з поставками дизпалива можна вирішити перевезеннями у флексітанках

В зв’язку з суттєвим дефіцитом дизпалива та очікуваним зростанням потреби в ньому УКАБ звернувся до Уряду та відповідних міністерств з проханням ініціювати внесення змін до нормативно-правових актів України щодо врегулювання можливості перевезення дизпалива в спеціальних флексітанках.

Детальніше

13.05.2022

Ucab USDA зменшив прогноз виробництва пшениці в Україні на 35%, а кукурудзи - вдвічі

Департамент сільського господарства США (USDA) зробив прогноз світового балансу основних сільськогосподарських культур на наступний 2022/23 маркетинговий рік.

Детальніше

12.05.2022

Ucab Канада може замістити Білорусь у поставках калійних добрив в Україну

Канада, так само як і ЄС, готується скасувати імпортні мита на українські товари впродовж наступних 12 місяців. Це вже зробила Великобританія. Такі кроки робляться задля допомоги українській економіці через блокування морських портів росією та значного ускладнення експорту, що, в свою чергу, призводить не лише до значних втрат української економіки, а й до нестачі зернових культур та рослинних олій на світовому ринку.

Детальніше

11.05.2022

Ucab УКАБ закликає владу вирішити проблему з сертифікацією та реєстрацією тракторів

УКАБ звернувся до представників влади з проханням якнайшвидше вирішити проблеми з оцінкою відповідності (сертифікацією) та реєстрацією тракторів, прийнявши законопроект №6070-1 «Про внесення змін до деяких законів України щодо здійснення функцій технічного регулювання у сфері агропромислового комплексу та машинобудування для агропромислового комплексу».

Детальніше

04.05.2022

Ucab Молочна галузь України взяла курс на відновлення

Ситуація на ринку молокопродуктів в Україні дедалі покращується. На сьогодні близько 70% молокопереробних підприємств налагодили своє виробництво та налаштували схеми продажів.

Детальніше

04.05.2022

Ucab УКАБ закликає владу пришвидшити питання збільшення терміну експлуатації харчових цистерн до 60 років

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» звернулась до Міністерства юстиції України з проханням пришвидшити реєстрацію наказу Міністерства інфраструктури України № 267 від 29.03.2022, яким пропонується збільшення граничного терміну експлуатації цистерн для перевезення харчових продуктів з 45 до 60 років.

Детальніше

03.05.2022

Ucab Українські тепличні господарства та овочі відкритого ґрунту вирівняють обмежену пропозицію ранніх овочів

Цього року українці мають обмежену пропозицію ранніх овочів, однак поступово надходження будуть збільшуватися по мірі дозрівання овочів як від українських тепличних господарств, так і овочів відкритого ґрунту.

Детальніше

03.05.2022

Ucab Агроспільнота закликає урядовців затвердити перелік постраждалих територій України для належного оподаткування с/г товаровиробників

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» разом з ГС «Всеукраїнська аграрна рада» звернулися до Кабінету Міністрів України і Міністерства аграрної політики та продовольства України з приводу деяких аспектів оподаткування сільськогосподарських товаровиробників на постраждалих від російських військ територіях України.

Детальніше

02.05.2022

Ucab УКАБ закликає владу провести лібералізацію законодавства в частині обігу палива на час війни

УКАБ закликає владу провести зміни законодавства в частині обігу палива, провівши тимчасову лібералізацію законодавства на час воєнного стану в частині зберігання пального с/г виробниками, а також надати можливість реалізації пального між с/г товаровиробниками з метою вчасного виконання комплексу польових та інших господарських робіт.

Детальніше

02.05.2022

UA FARMING AT WARTIME. SOWING CAMPAIGN 2022

Ukrainian Agribusiness Club together with UCABevent agency organized the next webinar for foreign partners on April 28, during which speakers shared their thoughts about spring planting progress, harvest 2022 forecast, export of grains and other ag products.

Детальніше

02.05.2022

Компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни

Компанія БТУ-ЦЕНТР продовжує працювати під час війни та пропонує широкий асортимент продукції і технологічних рішень для запуску посівної кампанії та подальшого живлення та захисту у складних умовах. Ми прагнемо наробляти якомога більше продукції, яка зможе покрити нестачу у якісних ЗЗР та міндобривах на українських полях.

Детальніше

27.04.2022

Ucab Відміна експортних квот та мит Великобританією: можливості для України

Великобританія оголосила про скасування всіх мит та квот на продукцію з України в рамках підтримки економіки України. Таким чином, українці отримають певні конкурентні переваги в порівнянні з іншими постачальниками продукції АПК.

Детальніше

27.04.2022

Ucab До благодійної ініціативи BORSCH долучилося вже 11 компаній-членів УКАБ

Фінансово підтримали ініціативу компанії New Holland, Trimble, AGCO Agriculture Foundation, «Агрохімтехнолоджі», HORSCH, Raiffeisen Bank Aval. Загальний внесок складає понад 4 млн гривень.

Детальніше

22.04.2022

Ucab UA FARMING AT WAR TIME. LIVESTOCK FARMING IN FOCUS

Ukrainian Agribusiness Club together with UCABevent agency organized the third webinar for foreign partners on April 21, during which speakers shared their thoughts about milk production prospects, beef supply and demand, poultry production and exports.

Детальніше

22.04.2022

Ucab Прогноз: у 2022 році Україна засіє майже 14 млн га ярих культур

Зважаючи на поточну ситуацію в Україні, у 2022 році може бути засіяно близько 13,9 млн га площ ярих культур, що становить 75% від загальних площ до початку повномасштабної війни.

Детальніше

19.04.2022

Ucab Спільнота УКАБ продовжує підтримувати ЗСУ та населення України

В ці нелегкі для України часи компанії-члени УКАБ не втомлюються допомагати Збройним Силам України, територіальній обороні та цивільному населенню, яке постраждало від російської агресії.

Детальніше

19.04.2022

UA FARMING AT WAR TIME: THE SECOND WEBINAR

Ukrainian Agribusiness Club together with UCABevent agency organized the second webinar for foreign partners on April 14, during which speakers shared their thoughts about the sowing campaign, current situation with export and agro difficulties which Ukraine faces at this moment.

Детальніше

08.04.2022

Ucab UA FARMING AT WAR TIME

Ukrainian Agribusiness Club together with UCABevent agency organized the webinar for foreign partners, during which were discussed the main problems of the agricultural sector that arose due to the war with Russia.

Детальніше

07.04.2022

Ucab В Україні стартувала благодійна ініціатива BORSCH

Алекс Ліссітса запустив благодійну ініціативу BORSCH із метою надання можливості українцям забезпечити себе необхідними харчовими продуктами або ж отримати додаткове надходження для сім’ї.

Детальніше

06.04.2022

Ucab ТОП-10 агропродуктів, які принесли Україні найбільше валютної виручки

У 2021 році агропромислова продукція залишилася однією із ключових галузей в зовнішньоекономічній діяльності України. За цей рік було експортовано продукції агропромислового комплексу на загальну суму 27,3 млрд USD, що становить 41% загальноукраїнського експорту. В порівнянні з попереднім роком даний показник зріс на 25%.

Детальніше

22.03.2022

Ucab Кабмін додав до переліку критичного імпорту ряд с/г техніки, необхідної для проведення посівної

УКАБ вітає прийняття Кабінетом Міністрів України Постанови №324 від 19 березня, якою вносяться зміни до переліку товарів критичного імпорту та додається в список на ввезення в Україну ряд важливої с/г техніки для проведення посівної.

Детальніше

19.03.2022

Ucab Україна відновила експорт кукурудзи - перші декілька тисяч тонн вже в дорозі до країн ЄС

За даними членів асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ), декілька аграрних компаній вже відправили перші партії в кілька тисяч тонн кормової кукурудзи на експорт через західний кордон України.

Детальніше

28.02.2022

Ucab ВАФ звернувся до Copa-Сogeca щодо включення в європейську аграрну спільноту та підтримки вступу України до ЄС

ВАФ від імені членів – провідних аграрних асоціацій – звернувся до генерального секретаря фермерського об'єднання Copa-Cogeca Песонена Пекки з питанням включення в європейську аграрну спільноту та підтримки вступу до ЄС.

Детальніше

10.02.2022

Ucab USDA прогнозує зменшення світового виробництва пшениці та кукурудзи

Про це свідчать дані звіту від 9 лютого Департаменту сільського господарства США (USDA) щодо світового прогнозу балансу основних с/г культур на 2021/22 МР.

Детальніше

09.02.2022

Ucab Артем Росляков: “Український ринок добрив рухається у бік підвищення та ускладнення технології живлення рослин”

До асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» нещодавно долучився світовий виробник добрив – Israel Chemicals Ltd (ICL). Артем Росляков, керівник розвитку ICL в Східній Європі та країнах пострадянського простору, в особистому інтерв’ю розповів про продукти, які компанія пропонує аграріям та поділився планами розширення присутності на українському ринку.

Детальніше

08.02.2022

Ucab У січні 2022 року імпорт свинини збільшився у чотири рази

За перший місяць 2022 року спостерігається значне збільшення імпорту свинини. Так, за січень місяць було імпортовано 6,62 тис. тонн свинини, що в 4 рази більше ніж за аналогічний період минулого року.

Детальніше

07.02.2022

Ucab Сергій Милько: «Агросектор настільки недофінансований з боку фінустанов, що поле для діяльності - величезне»

Нещодавно до Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» долучилася лізингова компанія ULF. Директор з розвитку агрофінансування - Сергій Милько - в інтерв’ю розповів про продукти, які ULF пропонує клієнтам, пояснив, чому в 2022 році компанія активно прямує в агро, а також зазначив, чому лізингові компанії не обов’язково мають конкурувати з банками.

Детальніше
 • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
 • Agroresurs
 • AMAKO
 • Лімагрейн
 • Zeppelin
 • GrainAlliance
 • Amazone
 • Goodvalley
 • LNZ Group
 • Agricom Group
 • Агроріск
 • Райффайзен Банк Аваль
 • horsch
 • uahk
 • Сygnet
 • Syngenta
 • Svarog
 • Agco
 • Agroregion
 • ugt
 • Eridon
 • Monsanto
 • MHP
 • Maschionet
 • Maisadour
 • Козятинський м’ясокомбінат
 • DuPont Pioneer
 • Вінницька аграрно-промислова група
 • Alfabank
 • Agroscop
 • Agrimatco
 • Avgust
 • NCH Advisors
 • Crop Life International
 • Continental farmers Group
 • AgroGeneration
 • credit agricole
 • claas
 • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab