Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
15 Серпня 2024

Новини

12.03.2010

«НІБУЛОН» розпочинає будівництво нового об’єкта з відвантаження зернових та олійних культур у рамках масштабного інвестиційного проекту

2 березня 2010 року у смт. Градизьк Глобинського району Полтавської області відбудуться урочистості на честь початку будівництва нового перевантажувального термінала з відвантаження зернових та олійних культур на річковий транспорт.

Інвестпроект у розпалі

Команда ТОВ СП «НІБУЛОН» не спиняється на досягнутому. Розпочинається зведення п’ятого з 8-ми запланованих Інвестиційним проектом компанії елеваторних комплексів. Будівництво перевантажувального термінала у смт. Градизьк  компанія планує завершити вже  у червні поточного року.

Площа загальної ділянки, на якій буде розташовано комплекс, складає 4,1 гектара.  Планові фінансові витрати на будівництво –  більше 100 млн. гривень. Об’єм зберігання зерна складатиме 43 тис. тонн, потужність сушарок – 4 тис. тонн на добу, потужність по прийманню та відвантаженню на річковий транспорт – 5 тис. тонн на добу.

В найближчі терміни має розпочатися будівництво ще трьох об’єктів – елеваторів у с. Мар’янівка і смт. Артемівка та перевантажувального термінала у м. Кременчук. Компанія планує залучити для цього будівництва більше ста будівельних організацій – це тисячі робітників, які отримають робочі місця вже сьогодні. Після введення комплексу в експлуатацію штат працівників налічуватиме 60 чоловік.

Повним ходом втілюється в життя і план по створенню власного флоту компанії. Наразі збудовано 16 несамохідних суден, загальною вантажопідйомністю 72 тис. тонн. Це справжній «елеватор на воді». За час будівництва цих суден завод освоїв металу рівно стільки, скільки йде на судно типу "PANAMAX".

Саме ці судна забезпечать функціонування річкових терміналів у Градизьку, Вітовому, Кам’янці-Дніпровській та Кременчуці. Це дозволить оперативно доставляти сільгосппродукцію покупцю,  виключить з цього процесу посередників і наблизить компанію безпосередньо до сільгосптоваровиробника, зробить вартість сільгосппродукції вищою на 50-70 грн. з кожної тонни.

 Два лідери

Річковий термінал у м. Градизьк стане четвертим елеваторним комплексом компанії у Полтавській області та другим об’єктом ТОВ СП «НІБУЛОН» у Глобинському районі.

Вже третій рік поспіль продукцію українських товаровиробників приймає елеватор ТОВ СП «НІБУЛОН» філії «Решетилівська» (Решетилівський район, Полтавська обл.). Комплекс був введений в експлуатацію у листопаді 2006 року. З початку 2009-2010 маркетингового року на філії вже прийнято майже 130 тис. тонн зернових  та олійних культур. Це  один із найкращих результатів у Полтавській області.

 Успішно працюють і два, введених 30 жовтня 2009 року в рамках інвестиційного проекту, елеваторні комплекси ТОВ СП «НІБУЛОН» з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур у м. Глобине та с. Ромодан Миргородського району Полтавської області. 

По завершенню втілення Інвестпроекту в Полтавській області буде зведено 6 потужних елеваторних комплексів, загальною місткістю 396 тис. тонн. Це має задовольнити потреби українських аграріїв, які сьогодні нагально потребують збільшення елеваторних ємностей.  Як зазначає генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН», Герой України О.О.Вадатурський: «Полтавська область – це перша область в Україні за врожайністю зерна, а компанія  «НІБУЛОН» є лідером по експорту зерна. Лідери мають бути разом і співпрацювати задля того, щоб зробити Украйну житницею світу за поставками якісного зерна».

Краще обладнання зі всього світу На будівництві перевантажувального термінала в Градизьку буде  використане обладнання вже перевірених кращих вітчизняних та закордонних виробників: зерноперевантажувальне обладнання поставить компанія «CIMBRIA UNIGRAIN A/S» (Данія); зерноочисне обладнання – «SCHMIDT-SEEGER AG» (Німеччина); сушарки – компанія «Mathews» (США); фільтрувальне обладнання – «SIMATEK A/S» (Данія); пробовідбірники – «RAKORAF» (Німеччина); бункерні ваги потужністю 300 тонн на годину – «PRECIA-MOLEN» (Бельгія); суднонавантажувальні машини – «TELESTACK» (Великобританія);  ваги автомобільні та залізничні – компанія «Булат» (Україна); силоси місткістю 60 тонн  – «Лорд» (Україна); автомобілерозвантажувач – «Калинівський машинобудівний завод» (Україна). Спеціально для розбудови причалу термінала з Німеччини будуть поставлені профільні стальні шпунти марки «LARSSEN». Менеджмент компанії прагне використовувати кращу найсучаснішу техніку для втілення амбітного інвестиційного проекту.

На будівництві нового об’єкта працюватимуть будівельні організації з усієї України: Глобинський райагробуд (м. Глобине); ЗАТ «Кременчукнафтохімбуд-інвест» (м. Кременчук); ТОВ фірма «Стаг» (м. Кременчук); ВАТ «ПМК 125» (м. Градизьк); ДП «Промспецбуд» (м. Кременчук); ЗАТ «Кременчуцьке ремонтно-монтажне підприємство» (м. Кременчук); ТОВ «Шляхбудмонтаж» (м. Кременчук); ЗАТ «ВоДніпробуд» (м. Дніпропетровськ); ТОВ «Черкасиміськбуд» (м. Черкаси); ТОВ «Південьтрансмонтаж» (м. Кривий Ріг); ТОВ «ДАЕМ» (м. Южноукраїнськ); ТОВ «Альянс-ЛАКС» (м. Миколаїв); ТОВ «Універсал» (м. Миколаїв) та ін.

Чистота намірів

При будівництві нового об’єкта компанія «НІБУЛОН» дотримуватиметься всіх норм екологічної  безпеки заради збереження унікальної природи узбережжя Кременчуцького водосховища. Саме тому під час будівництва об’єкта компанією «НІБУЛОН» будуть  встановлені найсучасніші очисні споруди загальною вартістю 600 тис. грн. На території термінала буде споруджено 9 пилоочисних аспіраційних систем, оснащених сучасним високотехнічним фільтрувальним обладнанням марки «SIMATEK A/S» (Данія).

Знаковим є те, що й і обладнання на терміналі у Градизьку буде відповідати всім належним нормам екологічної безпеки. Так суднонавантажувач паралельного ходу «TELESTACK» (Великобританія) вартістю 181 тис. англ. фунт. (більше 2 млн. грн.) забезпечуватиме ефективне пилегасіння завдяки комплектації системою пилегасіння та герметизації конструкції.

Для можливості проходження суховантажних суден до причалу нового термінала планується провести днопоглиблювальні роботи. Проведення таких заходів передбачає виконання обов’язкових вимог задля попередження вичерпання природних ресурсів. З цією метою компанія сплатить суму розміром 106 тис. грн. до місцевого бюджету в Фонд охорони навколишнього середовища. Ці гроші підуть на відтворення рибного фонду регіону.

Очікується, що надалі днопоглиблювальні роботи будуть мати позитивний ефект для екології регіону, адже сьогодні Градизька затока занесена піском, що позбавляє можливості заходити сюди на нерест рибі. А це значні втрати для відомого за межами Полтавської області Градизького рибного господарства.

Інвестпроект компанії «НІБУЛОН» вражає концептуальністю свого задуму – потужні елеваторні комплекси, що будуються у рекордно короткі строки, являють собою унікальну систему транспортування с/г продукції по воді. Кожен крок втілення інвестиційного проекту – це боротьба: боротьба за права сільгоспвиробника, за імідж України як аграрної держави, за потенціал наших людей – можливість гідно працювати на благо своєї Батьківщини.


джерело :

НІБУЛОН




  • БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА
  • Agroresurs
  • AMAKO
  • Лімагрейн
  • Zeppelin
  • Amazone
  • LNZ Group
  •  Agricom Group
  • horsch
  • uahk
  • Сygnet
  • Syngenta
  • Agco
  • Agroregion
  • Eridon
  • MHP
  • Maschionet
  • Maisadour
  • Козятинський м’ясокомбінат
  • DuPont Pioneer
  • Вінницька аграрно-промислова група
  • Agroscop
  • Agrimatco
  • NCH Advisors
  • Continental farmers Group
  • credit agricole
  • claas
  • john deer
Вітаємо! Ви підписались на новини порталу Ukab