Новини лобіювання
01.07.2015
УКАБ готовий співпрацювати з Європейською спілкою м’ясної промисловості і торгівлі
![УКАБ готовий співпрацювати з Європейською спілкою м’ясної промисловості і торгівлі УКАБ готовий співпрацювати з Європейською спілкою м’ясної промисловості і торгівлі](/imglib/_newimage/lobiyuvannya/novini_lobiyuvannya/51186/2008.jpg)
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) звернулася з листом до представника України при Європейському Союзі Костянтина Єлісєєва щодо підготовки візиту в Україну делегації Європейської спілки м’ясної промисловості і торгівлі(UECBV), який відбудеться у четвертому кварталі 2015 року.
Як відомо, серед членів УКАБ - підприємства, які займаються тваринництвом, виробництвом м’яса та м’ясопродуктів, а отже, асоціація готова запропонувати проведення презентаційно-дискутивного круглого столу та зустрічі з представниками компаній-членів та експертами УКАБ.
«Розширення експорту продукції тваринництва до країн Європейського Союзу є одним із головних пріоритетів діяльності нашої асоціації, тому ми висловлюємо намір співпрацювати з UECBV у напрямку розвитку галузі тваринництва в Україні та торгівельних відносин України з ЄС. Першим кроком до співпраці є визначення умов партнерства та підписання Меморандуму про співробітництво, що ми і запропонували колегам з UECBV та наразі чекаємо на відповідь», - повідомив генеральний директор асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» Тарас Висоцький.