Новини лобіювання
02.10.2015
Громадські організації допомагатимуть Державній регуляторній службі боротися з корупцією
![Громадські організації допомагатимуть Державній регуляторній службі боротися з корупцією Громадські організації допомагатимуть Державній регуляторній службі боротися з корупцією](/imglib/_newimage/lobiyuvannya/novini_lobiyuvannya/55421/2008.jpg)
1 жовтня у Державній регуляторній службі України (ДРС) за участю асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» відбулися установчі збори, на яких шляхом голосування було сформовано склад Громадської ради при ДРС.
Громадська рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, створеним для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації політики ДРС, боротьбі з корупцією та забезпеченні прозорості ведення бізнесу в Україні. До складу ради увійшли 35 представників профільних асоціацій, громадських організацій та спілок, у тому числі представник УКАБ, а перше засідання новоствореного органу відбудеться наприкінці жовтня.
«Наразі УКАБ, як і сучасне суспільство, бере активну участь у боротьбі з корупцією, що пов’язана зокрема із зарегульованістю діяльності бізнесу. В рамках роботи в Громадській раді при ДРС ми будемо інформувати службу про зловживання службовим становищем в державних органах і обґрунтовувати необхідні зміни у тому чи іншому конкретному випадку зарегульованості», - прокоментував генеральний директор УКАБ Тарас Висоцький.
Асоціація
Український клуб аграрного бізнесу
вул. Жилянська, 146, пов. 3
01032 Київ, Україна
Тел/Факс: +380 44 236 20 97, 79
[email protected]
www.ucab.ua
Анна Фещенко