Аналітика
21.08.2017
Огляд імпорту продукції АПК з країн ЄС за січень-липень 2017
За даними Державної фіскальної служби, за січень-липень 2017 року, порівняно з аналогічним періодом 2016 року, найбільше зріс імпорт сирів (на 7,4 млн дол. США) до 22,8 млн дол. США. До ТОП-3 країн, найбільших постачальників сирів в Україну увійшли Польща, Німеччина і Франція.
ВРХ, жива
Поставки з основних країн-постачальників ЄС зросли майже в 11 разів. Основним постачальником виступає Німеччина.
М'ясо ВРХ, морожене
Загальний імпорт цієї продукції зі світу зріс на 7%. Основними країнами-постачальниками м’яса з ЄС виступають Литва, і Польща з частками 38% і 44% відповідно.
Свинина
Імпорт продукції з усіх країн світу знизився на 4%. Наразі близько 68% всього імпорту закупається з країн ЄС, а саме – 30% імпортованої свинини припадає на Нідерланди, ще 22% на Німеччину і 15% на Польщу.
М'ясо та їстівні субпродукти птиці
За січень-липень 2017 року обсяг поставок з-за кордону цієї продукції становив 21,7 млн дол. США. Частка основних країн ЄС становила 84%.
Молочна продукція
Спостерігається зростання загального імпорту всіх категорій молочної продукції. Значно зросли поставки з Німеччини та Польщі.
Сири
Обсяг імпорту сирів зріс на 48% порівняно з січнем-липнем 2016. Також зросла частка країн ЄС, особливо наростила поставки Польща.
Овочі
Імпорт овочів знизився, порівняно з показниками минулого року, проте зросли поставки з країн Європи, зокрема, Італії та Польщі.
Завантажити Огляд імпорту продукції АПК до України