Вам був надiсланий лист з новим паролем Дякуємо за реєстрацiю. Ваш запит буде розглянуто у найближчий час.
19 Березня 2024

Новини

07.06.2019

Ucab Спорт заради благородної мети

1-2 червня Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з UCABevent провели V благодійний футбольний турнір - UCAB FOOTBALL FEST. Цього року 20 команд-учасниць боролися за перемогу та можливість допомогти тим, хто цього потребує.

Перемогу у турнірі здобула команда Захiд-Агро МХП, срібними призерами стали філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектива», бронзу виграли СТОВ «Старинська Птахофабрика». Переможці отримали сертифікати на 60 тис. грн та по 30 тис. грн за друге та третє місце відповідно. Усі кошти будуть передані командами на благодійність.

Вперше цього року були проведені ігри за втішний кубок між командами, що не вийшли з групи - Кубок Надії, де брали участь 12 команд. У фінал Кубка Надії потрапили найперспективніші команди. За результатами команда «Агрейн» зайняла 3-є місце, Cygnet посів 2-е місце, виборола ж Кубок Надії команда «Урожай».

Найсильнішими гравцями турніру стали:

Кращий бомбардир турніру за кількістю забитих м'ячів - Микола Мельник з команди СТОВ «Старинська птахофабрика». Протягом турніру він забив 10 голів.

Кращий гравець - Володимир Буньо з команди «Захід-Агро МХП»

Кращий воротар - Ігор Григоров з команди філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» «Перспектива»

Бойовий спортивний дух забезпечили командам групи підтримки. Вболівальники команд Cygnet та «Суффле Агро Україна» стали кращими на цьому турнірі.

Колектив Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» щиро дякує командам, вболівальникам, а також нашим партнерам з проекту «Три молочні продукти на день», компаніям: «Волинський Бровар», Чистая Вода, TM ClearWater та Pepsico, John Deere, «Добродія» ТМ SAN GRANO, AgroPortal.ua та Smartfarming, дитячому парку професій «Кідландія»  та контактному зоопарку "Країна ЄНОТіЯ" за дружню підтримку та неймовірну атмосферу спортивного та сімейного свята. Зустрінемось у новому сезоні!

Довідково. UCAB FOOTBALL FEST – це аграрна спортивна ініціатива Асоціації «Український клуб аграрного бізнесу» для членів УКАБ та всіх, кому небайдужий футбол, здоровий спосіб життя та командний дух. Фестиваль поєднує благодійний футбольний турнір та сімейне свято. Усі виграші у вигляді грошових сертифікатів направляються на благодійні цілі, які визначають команди-переможці.