Новини та прес-релізи
27.06.2025

AGROlounge на УКАБ Агротехнології 2025: хаб для лідерів, ідей та рішень
У межах дводенного польового шоу УКАБ Агротехнології 2025, що організовують УКАБ та агенція UCABevent, буде відкрита особлива локація для нетворкінгу на найвищому рівні – закрита зона AGROlounge. Це спеціальна локація, що діятиме в перший день заходу, 6 серпня, з 12:00 і до останнього відвідувача.
Детальніше25.06.2025

Команда УКАБ взяла участь у міжнародному проєкті з регенеративного землеробства у Великій Британії
УКАБ став партнером міжнародної ініціативи Університету Редінга, взявши участь у запуску інноваційного проєкту KIARA (Knowledge and Innovation for Advisory Services in Regenerative Agriculture), який реалізується за підтримки EIT Food. Перший міжнародний воркшоп проєкту KIARA об’єднав партнерів із Польщі, Словаччини, України, Німеччини, Іспанії, Нідерландів та Ірландії, зосереджуючи увагу на навчанні й інноваціях у сфері сталого сільського господарства.
Детальніше16.06.2025

Продуктовий моніторинг УКАБ: у червні суттєво дорожчає м’ясо, водночас дешевшають овочі нового врожаю та яйця
Відповідно до оновленого продуктового моніторингу УКАБ, у червні в Україні спостерігається суттєве зростання цін на м'ясо, тоді як вартість молодої городини та яєць знижується. Ціни на овочі минулого врожаю продовжують зростати. Індекс борщу за місяць знизився на 12%, проте в річному вимірі зріс на 27%, досягнувши позначки 196 грн. Це на 26 грн дешевше, ніж минулого місяця, коли вартість страви становила 222 грн.
ДетальнішеФотогалерея
13.06.2025

Голова комітету з євроінтеграції УКАБ долучилась до Третього національного форуму "Хлібна індустрія-2025"
12 червня голова комітету з євроінтеграції УКАБ Олександра Авраменко долучилась до першої сесії "Державна політика та її вплив на функціонал хлібної галузі" Третього національного форуму "Хлібна індустрія-2025", котрий організували Всеукраїнська асоціація пекарів та Спілка "Борошномели України" у партнерстві з Agro Marketing Agency.
Детальніше12.06.2025

У пошуках компромісу: якою буде подальша торгівля між ЄС та Україною
Коротка, але важлива ера відкритої торгівлі між ЄС та Україною завершилася. Стосунки між двома сторонами після закінчення дії автономних торговельних заходів (АТЗ) поки що регулюються перехідною домовленістю. Цей режим діятиме на принципі поверення до довоєнних тарифних квот у межах Угоди про поглиблену та всеохопну зону вільної торгівлі (ПВЗВТ/DCFTA) на основі формули 7/12 від обсягів квот 2021 року.
Детальніше11.06.2025

Олександра Авраменко: "Занадто швидка імплементація євростандартів може призвести до зменшення потужності агрогалузі"
“Однією із пересторог євроінтеграції агросектору є занадто швидка імплементація стандартів, котра може призвести до зменшення потужності галузі, тому потрібні зважені, аналітично збалансовані рішення”, – зауважила голова комітету з євроінтеграції УКАБ Олександра Авраменко під час бізнес-сніданку “Діалоги з українськими агровиробниками: Європейський зелений курс (ЄЗК) та Спільна аграрна політика (САП)”.
ДетальнішеВідеогалерея
Дослідження
24.04.2018

Результати опитування аграріїв щодо ключових аспектів при виборі запчастин
До вашої уваги результати опитування аграріїв щодо ринку запчастин. Команда аналітиків УКАБ у березні 2018 року провела опитування 100 українських аграріїв стосовно основних аспектів, на які вони звертають увагу при виборі запчастин для сільськогосподарської техніки.
Детальніше13.03.2018

UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива. Демо
Мета дослідження "UCAB Metrics 2018: насіння, ЗЗР та добрива" - оцінка структури споживання та трендів у попиті на насіння, ЗЗР та добрива, у розрізі по 6 основним сільськогосподарським культурам: пшениця, кукурудза, ячмінь, соняшник, соя, ріпак. Дане дослідження базується на результатах опитування проведеного серед сільськогосподарських підприємств – загальна вибірка 112 респондентів. Крім цього дослідження містить секцію «Вибір постачальників».
Детальніше03.11.2017

Нішеві напрямки агровиробництва: нут
Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» продовжує серію досліджень перспективних нішевих аграрних ринків. У даній публікації переставлено аналіз ринку нуту.
Детальніше